Schedule

Online Radio

Monday

02:00h - 06:00h Dj Coco Trance with '70, '80 en '90 nonstop
06:00h - 08:00h Dj Peter Hoffmann Muziek Der Lage Landen
08:00h - 10:00h Peter Haynes Rise & Shine-The Breakfast Show
10:00h - 11:00h Dj Jos van Meer Weer of geen Weer
11:00h - 12:00h Dj Peter Hoffman Hoffman in de Ochtend
12:00h - 13:00h Dj Postje The Golden Oldie Show
13:00h - 15:00h Dj Mike Music Factory
15:00h - 17:00h Rudolf stevens De Muziekdoos
17:00h - 19:00h Jan Berg Bont
19:00h - 21:00h Libelle Varia
21:00h - 22:00h Dj Postje Nonstop Wereldhits
22:00h - 23:00h Bart Mottart De Nooit Vervelende Hits
23:00h - 00:00h Peter De Vlieghe De Hitladder

Tuesday

00:00h - 02:00h Dj Mike Coller Music In The Night
02:00h - 04-00h Russ Horton The Big 20
04:00h - 06:00h Johan De Graaf Gouwe Ouwe show
06:00h - 08:00h Dj Kick Van de Vooren CountryKickin
08:00h - 10:00h Peter Haynes Rise & Shine-The Breakfast Show
10:00h - 11:00h Dj Jos van Meer Weer of geen Weer
11:00h - 12:00h Dj Peter Hoffman Hoffman in de Ochtend
12:00h - 13:00h Dj Postje The Golden Oldie Show
13:00h - 14:00h Dj Johan De Graaf Just Dutch
14:00h - 15:00h Lady Donna Nye The Badgirls Show
15:00h - 16:00h Kick van de Vooren Schlagerzeit
16:00h - 17:00h Rudolf Stevens Terug naar Toen
17:00h - 19:00h Jan Berg Bont
19:00h - 21:00h Dj Johan De Graaf De Gouwe Ouwe Show Live
21:00h - 00:00h Lady Johanna_ Varia Show
00:00h - 02:00h Dj Coco Trance met '70, '80 en '90 nonstop

Wednedsay

02:00h - 06:00h Dj Coco Trance met '70, '80 en '90 nonstop
06:00h - 08:00h Dj Peter Hoffmann Duitse Schlager Parade
08:00h - 10:00h Peter Haynes Rise & Shine-The Breakfast Show
10:00h - 11:00h Dj Jos van Meer Weer of geen Weer
11:00h - 12:00h Dj Peter Hoffman Hoffman in de Ochtend
12:00h - 13:00h Dj Postje The Golden Oldie Show
13:00h - 14:00h Vincent De Boeck Belgian Calling or Taste of Blues
14:00h - 15:00h Walter Scott James Old School Dance
15:00h - 16:00h Dj Michael Studio-Izegem
16:00h - 17:00h Dj Michael Muziekmachine
17:00h - 19:00h Jan Berg Bont
19:00h - 21:00h Libelle Varia
21:00h - 22:00h Dj Postje Nonstop Wereldhits
22:00h - 00:00h Ger P Muziek Safari

Thursday

00:00h - 02:00h Dj Mike Preston Sound Cloud
02:00h - 03:00h Eric van Praet High Drone in the mix
03:00h - 06-00h DJ Dan Laidback Late Night Show
06:00h - 08:00h Dj Geerard Hannink De Jaren 70
08:00h - 10:00h Peter Haynes Rise & Shine-The Breakfast Show
10:00h - 11:00h Dj Jos van Meer Weer of geen Weer
11:00h - 12:00h Dj Peter Hoffman Hoffman in de Ochtend
12:00h - 13:00h Dj Postje The Golden Oldie Show
13:00h - 14:00h Dj Mike Preston Rock & Roll show
14:00h - 15:00h Dj Mike Preston Travelling Light
15:00h - 16:00h Lady Larisse Larisse in the mix
16:00h - 17:00h Dj Hermann Lammers Meyer CountryShow or Dusty Tracks
17:00h - 19:00h Jan Berg Bont
19:00h - 21:00h JayJay De Muziek Express
21:00h - 22:00h Lady Johanna_ Varia Live
22:00h - 00:00h Wayne Tropp The American Guy
00:00h - 02:00h Dj Coco Trance met '70, '80 en '90 nonstop

Friday

02:00h - 06:00h Dj Coco Trance met '70, '80 en '90 nonstop
06:00h - 07:00h Lady Nettan .Musical Memories
07:00h - 08:00h Lady Nettan Kandi Rain
08:00h - 10:00h Peter Haynes Rise & Shine-The Breakfast Show
10:00h - 11:00h Dj Jos van Meer Weer of geen Weer
11:00h - 12:00h Dj Peter Hoffman Hoffman in de Ochtend
12:00h - 13:00h Dj Postje The Golden Oldie Show
13:00h - 14:00h Jan Verhoeven Muziekatief
14:00h - 17:00h Dj Loek Romijn De top 40 van Toen
17:00h - 19:00h Jan Berg Bont
19:00h - 21:00h De Ruiter De Connectie
21:00h - 22:00h Dj Postje Neder- en Belpop uurtje
22:00h - 02:00h Dj Postje Country

Saturday

02:00h - 03:00h Diverse dj's Zeezenderuurtje
03:00h - 04:00h Dj Boogieboy Music for Everyone
04:00h - 05:00h Hermann Lammers Meyer Country Show
05:00h - 06:00h NATHASSIA Goddess Is A DJ
06:00h - 07:00h Terry Golden Art of Rave
07:00h - 08:00h Dj Jos van Meer Weer of geen Weer
08:00h - 09:00h Lady Suzanne Taggart The Saturday Hop
09:00h - 10:00h Dj Steve Taggart Steve's Country Road
10:00h - 11:00h Robert E Sox Rock and RollBandstand
11:00h - 12:00h Vincent De Boeck A Taste of Blues or Belgium Calling
12:00h - 14:00h Dj Mo Hitland
14:00h - 15:00h Dj Michael Van Roeselare Beatbox
15:00h - 16:00h Dj Michael Beatmix
16:00h - 18:00h Lady HollyJ SATURDAY JUKEBOX
18:00h - 22:00h Dj Coco Trance Live Mixing Trance
22:00h - 02:00h Dj Postje Country

Sunday

02:00h - 04:00h Dj Kayden Gordon The Kayden Gordon Show
04:00h - 06:00h Jon Hodgson The Abyss Radio Show
06:00h - 08:00h Dan Knight Top 20 Indie Countdown
08:00h - 09:00h Dj Kerrigan La-Brooy Gethsemane Gospel Hour
09:00h - 10:00h Lady Simone Good Morning Sunday
10:00h - 16:00h Dj Grijze Doffer Nederlandstalig
16:00h - 17:00h Mike Coller Collers Country Collection
17:00h - 18:00h Dj Michael Sundance
18:00h - 20:00h Lady HollyJ THE PEOPLE'S CHOICE
20:00h - 22:00h Dj Postje Country
22:00h - 00:00h Dj Coco Trance Live mixing trance
00:00h - 02:00h Dj Coco Trance met '70, '80 en '90 nonstop

You cannot copy content of this page